İşin başında dernek kurmanın ve onu yaşatmanın kolay bir iş olmadığının bilincinde olsak da bildiğimizin 2 kat üstünde bir gönül işi,özveri ve sabır işi olduğunu yaşadığımız bu süreçte öğrendik. Hem dernekle hem de ‘Kağıt Sanatı ile ilgili deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak ve yarınlarımıza sizlerle daha bir başarıyla yürümek en büyük arzumuzdur.

Bu gün artan ve gençleşen nüfusumuzla iki yaşına gelmenin,sizler gibi sanatçı arkadaşlarla çalışmanın,iç ve dış etkinliklerimizde elimizden geleni yap-

abilmenin ve ön yargılara rağmen kökleri tarihte,çağdaş bir sanat olan‘Kağıt Sanatı’nı Kıbrıs Türk Plastik Sanatlarına katabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Hepinizin de ayrı ayrı sevgiyle,istekle derneğimize yaptığınız katkılar çok değerlidir,derneğimizin yaşama umududur, teşekkür ve övgülerimizi iletiriz.

En eski üyeliğimizin 27 yıl geriye gittiği IAPMA’ya (uluslararası, kâğıt üreten ve kağıt sanatçıları derneği) ile de ilgilenenlere katılmalarını önermek

İsteriz. Çok zengin ve düzeyli olan etkinliklerine katılabilme koşuludur üyelik.

Derneğimizin ileriki yaşlarını da hep birlikte,sağlıkla,mutlulukla başarıyla sürdürmeyi ve yeni yönetim kuruluna da çalışmalarında başarılar dilerim.

Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği

Onur Başkanı

İnci Kansu

İsmet Tatar

Başkan

Sinem Ertaner

Yazman

Please reload

Simge Uygur

Başkan Yardımcısı

Toya Akpınar

Faal Üye

Please reload

Emel Samioğlu

Sayman

Mustafa Öztunç

Faal Üye

Please reload

Anber Onar

Faal Üye

Please reload

Gökçe Keçeci

Yedek Üye

Please reload

Esra Plümer Bardak

Yedek Üye

Please reload

  • Facebook - Grey Circle
© 2018 Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği
Desingn By: Kemal B.Caymaz  / kemal_caymaz@hotmail.com /  © All Rights Reserved