Workshoplar

3-9 Nisan 2011

IAPMA'nın 25. Doğum günü Yakın Doğu Üniversitesi-İletişim Fakültesi'ndeuluslararası bir sergi ve workshoplarla  kutlandı.

Mayıs 2016

 

ODTÜ-Ortadoğu Teknik Üniversitesi-Kalkanlı evsahipliğinde "Kağıt Yapımı" çalıştayı gerçekleşti.

Mayıs 2017

KKSD-Art Terapi işbirliğinde çocukları kağıt ile tanıştırmak ve geriye dönüşümü aşılamak amacıyla MASKE çalıştayı düzenlendi.

15-16 Haziran 2017

 

 Avrupa Birliği Bilgi Merkezi, Lefkoşa’nın ev sahipliğinde Avrupa Birliği Yeşil Haftasında geriye dönüşümlü kağıttan sanatsal objeler yapıldı.

Temmuz 2017 "Geri Dönüşümlü Malzemeden Sanatsal Kağıt Yapımı" Atölye Çalışması Yapıldı!

Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği olarak Arab Ahmet Kultur ve Sanat Evin`de dernek uyelerine yonelik olarak 2 gunluk "Atik kagitlardan (gazete, zarf, ambalaj, paket kagidi) el yapimi kagit yapilmasi" konusunda egitim verildi.

21-22 Kasım 2017

KKSD- Uluslararası Kıbrıs üniversitesi işbirliğinde "We are nature" Geriye dönüşümlü kağıt yapımı çalıştayı gerçekleşti.

Aralık 2017

Art Gallery Cyprus'ta Geriye dönüşümlü malzemeden Kağıt yapımı sanatı çalıştayı gerçekleşti.

24 Nisan 2018

 

II. Kağıt Sanatçıları Derneği Üyeleri çalıştayı Laura Behar ile "Painting with Pulp" Arabahmet Sanat Merkezinde gerçekleşti.

11-14 Eylül 2018

 

ARUCAD'da "El Yapımı Kağıt Uygulamaları" çalıştayı gerçekleşti.

14 Mayıs 2019

 

Yaza girerken KAÜ Mini Art Fest etkinliğinde KKSD olarak paydaş olmanın mutluluğunu yaşadık. Çok güzel anılar biriktirdik. Bu başarılı etkinlik için Gökçe Keçeci hocamızın şahsında tüm hocalarımızı ve emeği geçen herkesi kutlarız.

4 Temmuz 2019

 

ÇADER ile workshop gerçekleşti.Çocuklar ve annelerle kağıt ile ilgili kısa bir sohbet yaptık, Şenol Özdevrim kendi getirdiği kağıt hamuru ile modeling gösterdi ardından karton üzerine renkli kağıt hamuru ile kolaj yapmayı gösterdik. Katılımcılar zevkle çalıştılar ve güzel işler çıkardılar. 
Kurumlar arası dayanışma ve yardımlaşmanın güzel bir örneği oldu.

  • Facebook - Grey Circle